Clubkampioenschappen

Deze wedstrijd kent iedereen wel. Een keer per jaar strijd je alleen tegen je clubgenootjes om de felbegeerde titel “clubkampioen”. Deze wedstrijd zwem je dus voor je eigen en kun je op iedere afstand per leeftijdcategorie medailles winnen. Op het eind van de wedstrijd worden alle tijden bij elkaar opgeteld en zwem je met jongere zwemmers, dan krijg je nog wat strafseconden. Degene die dan de minste punten heeft (dus het snelst gezwommen heeft), is clubkampioen in zijn leeftijdscategorie. Tijdens deze wedstrijd zie je ook eens je trainer/trainster zwemmen en kun je hem/haar aanmoedigen.
Het is altijd een hele leuke wedstrijd en deze mag je zeker niet missen!

Ik wil wedstrijdzwemmen

clubkampioenschappen

Clubkampioenen 2015
Tiamat 3
Meisjes minioren 4 e.l. (2006 e.l.) Birgit Hage
Jongens minioren 4 e.l. (2006 e.l.) Timo Kremers – 2x
Meisjes junioren 3 e.l. (2002-2005) Marit Kuijpers
Jongens junioren 2 e.l. (2002-2005) Jordi kremers
Meisjes senioren D1 e.l. Ragne Kuijpers
Jongens jeugd 2 e.l. Geen deelname
Dames (1999 e.e.) Geen deelname
Heren (1999 e.e.) Maikel Meurs
Tiamat 1
Meisjes junioren 1 e.l. Eline Maas
Jongens minioren 6 e.l. Geen deelname
Meisjes jeugd 2 e.l. Maud van Riemsdijk – 3x
Jongens junioren 2 e.l. Kyre verhoeven
Dames (1999 e.e.) Janneke Mollen – 3x
Heren (1999 e.e.) Pieter Joordens
Masters Dames Sandra Kremers
Masters Heren Dirk Smit
Clubkampioenen 2014
Tiamat 3
Meisjes minioren 4 e.l.  (2005 e.l.) Sofie Maas
Jongens minioren 4 e.l.  (2005 e.l.) Timo Kremers
Meisjes junioren 3 e.l. (2001-2004) Sanne Overgoor
Jongens junioren 2 e.l. (2001-2004) Luc Heesterbeer – 2x
Dames (1998 e.e.) Geen deelname
Heren (1998 e.e.) Danny Ruissenaars – 2x
Tiamat 1
Meisjes junioren 1 e.l. Suus van der Lee
Jongens minioren 6 e.l. Raf Verhoeven
Meisjes jeugd 2 e.l. Maud van Riemsdijk – 2x
Jongens junioren 2 e.l.  Jorg van Beek
Dames  (1998 e.e.)    Janneke Mollen – 2x
Heren  (1998 e.e.)    Marco van der AalstMasters Dames    Geen deelname
Masters Heren    Geen deelname
Clubkampioenen 2013
Tiamat 3
Meisjes minioren 4 e.l.  (2004 e.l.) Daniella Bouman
Jongens minioren 4 e.l.  (2004 e.l.) Luc Heesterbeek
Meisjes junioren 3 e.l. (2000-2003) Marit Kuijpers
Jongens junioren 2 e.l. (2000-2003) Timo Maas
Dames (1997 e.e.) Geen deelname
Heren (1997 e.e.) Danny Ruissenaars
Tiamat 1
Meisjes minioren 5 e.l.  (2002 e.l.) Suus van der Lee – 3x
Jongens minioren 5 e.l.  (2002 e.l.) Kyre Verhoeven
Meisjes junioren 2 e.l.  (1998-2001) Maud van Riemsdijk
Jongens junioren 1 e.l.  (1998-2001) Jurne Sleddens – 2x
Dames  (1997 e.e.)    Janneke Mollen
Heren  (1997 e.e.)    Edwin VisserMasters Dames    Elke Blox
Masters Heren    Dirk Smit
Clubkampioenen 2012

Tiamat 3

Meisjes minioren 4 e.l.  (2003 e.l.) Suus van de Lee – 2x
Jongens minioren 4 e.l. (2003 e.l.) Joeri van der Leden
Meisjes junioren 3 e.l. (1999-2002) Iris Cox
Jongens junioren 2 e.l. (1999-2002) Kyre Verhoven
Meisjes senioren D1 e.l. (1996-1998) Geen deelname
Jongens Jeugd 2 e.l. (1996-1998) Geen deelname
Dames Nynke Schoo
Heren Ralf van Otten – 3x

Tiamat 1

Meisjes minioren 5 e.l.  2001 e.l. Janne Luijten
Jongens minioren 5 e.l.  2001 e.l. geen deelname
Meisjes junioren 2 en later  1997-2000 Pleun van der Lee
Jongens junioren 1 en later  1997-2000 Jurne Sleddens
Dames  1996 en eerder    Myreen Sleddens – 2x
Heren  1996 en eerder    Jelle Dijkmans

Masters Dames    Elke Blox – 3x
Masters Heren    Joost Boerboom

Clubkampioenen 2011

Tiamat 3

Meisjes minioren 4 e.l.  (2002 e.l.) Suus van de Lee
Jongens minioren 4 e.l.  (2002 e.l.) geen deelname
Meisjes junioren 3 e.l. (1998-2001) Saskia de Haas
Jongens junioren 2 e.l. (1998-2001) Lex van Ham
Meisjes senioren D1 e.l. (1995-1997) Aniek van Dillen -3x
Jongens Jeugd 2 e.l. (1995-1997) Geen deelname
Dames Nynke Schoo – 3x
Heren Ralf van Otten – 2x

Tiamat 1

Meisjes minioren 5 e.l.  (2000 e.l.) Maud van Riemsdijk
Jongens minioren 5 e.l.  (2000 e.l.) geen deelname
Meisjes junioren 2 en later  1996-1999 Myreen Sleddens
Jongens junioren 1 en later  1996-1999 Edwin Visser
Dames  1995 en eerder    Nienke Bouman
Heren  1995 en eerder    Marco van der Aalst

Masters Dames    Elke Blox – 2x
Masters Heren    Dirk Smit – 3x

Clubkampioenen 2010

Tiamat 3

Meisjes minioren 4 e.l.  2001 e.l. Mirthe van Riemsdijk
Jongens minioren 4 e.l.  2001 e.l. Jarno Dijkmans
Meisjes junioren 3 e.l. 1997-2000 Bente Janssen
Jongens junioren 2 e.l. 1997-2000 Jorg van Beek
Meisjes senioren D1 e.l. 1994-1996 Aniek van Dillen -2x
Jongens Jeugd 2 e.l. 1994-1996 – Danny Ruissenaars
Dames Nynke Schoo – 2x
Heren Ralf van Otten

Tiamat 1

Meisjes junioren 2 en later  1998-2000    Dionne Wieland
Jongens junioren 1 en later  1998-2000    Niels Bosmans
Dames  1997 en eerder    Janneke Mollen – 2x
Heren  1997 en eerder    Martijn Rongen – 2x

Masters Dames    Elke Blox
Masters Heren    Dirk Smit – 2x

Clubkampioenen 2009

Tiamat 3

Meisjes minioren 4 e.l.  2000-2004 Maud van Riemsdijk
Jongens minioren 4 e.l.  2000-2004 Daan Koningsberger
Meisjes junioren 3 e.l. 1996-1999 Vera Schellens
Jongens junioren 2 e.l. 1996-1999 Jorg van Beek – 3x
Meisjes senioren D1 e.l. 1993-1995 Aniek van Dillen
Jongens Jeugd 2 e.l. 1993-1995 –
Dames Nynke Schoo
Heren Guus Leijten – 2x

Tiamat 1

Meisjes junioren 2 en later  1997-1999    Maud van Poppel
Jongens junioren 1 en later  1997-1999    Menno Dijkmans
Dames  1996 en eerder    Janneke Mollen
Heren  1996 en eerder    Martijn Rongen

Masters Dames    Marlous van Lierop – 2x
Masters Heren    Dirk Smit

Clubkampioenen 2008

Tiamat 3

Meisjes minioren 4 e.l. 1999-2003 Willeke van de Ven – 2x
Jongens minioren 4 e.l. 1999-2003 Jorg van Beek – 2x
Meisjes junioren 3 e.l. 1995-1998 Aniek van Dillen – 3x
Jongens junioren 2 e.l. 1995-1998 Niels Bosmans
Meisjes senioren D1 e.l. 1992-1994 Karin Visschers
Jongens Jeugd 2 e.l. 1992-1994 Robbert Schoo – 2x
Dames Ilse van Otten
Heren Guus Leijten

Tiamat 1

Meisjes junioren 2 en later 1996-1998 Dionne Wieland
Jongens junioren 1 en later 1996-1998 Edwin Visser
Dames 1995 en eerder Nienke Bouman
Heren 1995 en eerder Mitchel Heesakkers – 3x

Masters Dames Marlous van Lierop
Masters Heren Stijn Boerboom

Clubkampioenen 2007

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Willeke van de Ven
Jongens onder de 8 jaar Jorg van Beek
Meisjes onder de 10 jaar Roobin Rijken
Jongens onder de 10 jaar Jurne Sleddens – 2x
Meisjes onder de 14 jaar Aniek van Dillen – 2x
Jongens onder de 14 jaar Danny Ruissenaars
Dames Nynke Schoo 3x
Heren Robbert Schoo

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Saskia Bisschop
Jongens onder de 12 jaar Menno Dijkmans
Dames Elke Blox – 2x
Heren Mitchel Heesakkers – 2x

Masters Ton Bom – 2x

Clubkampioenen 2006

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Margot Bisschop
Jongens onder de 8 jaar Jurne Sleddens
Meisjes onder de 10 jaar Maud van Poppel 3x
Jongens onder de 10 jaar Pepijn Koningsberger
Meisjes onder de 14 jaar Aniek van Dillen
Jongens onder de 14 jaar Robbert Schoo 3x
Dames Nynke Schoo 2x
Heren Guus Leijten 3x

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Janneke Mollen
Jongens onder de 12 jaar Stein Menting
Dames Elke Blox
Heren Mitchel Heesakkers
Masters Ton Bom

Clubkampioenen 2005

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Maud van Poppel 2x
Jongens onder de 8 jaar Menno Dijkmans 2x
Meisjes onder de 10 jaar Myreen Sleddens
Jongens onder de 10 jaar Edwin Visser
Meisjes onder de 14 jaar Lisa van Kessel 2x
Jongens onder de 14 jaar Robbert Schoo 2x
Dames Nynke Schoo
Heren Guus Leijten 2x

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Nienke Bouman
Jongens onder de 12 jaar Marco van der Aalst
Dames Evie Vosters
Heren Pieter Joordens 2x
Masters geen deelnemers

Clubkampioenen 2004

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Maud van Poppel
Jongens onder de 8 jaar Menno Dijkmans
Meisjes onder de 10 jaar Aniek van Dillen
Jongens onder de 10 jaar Stijn Prinsen 3x
Meisjes onder de 14 jaar Lisa van Kessel
Jongens onder de 14 jaar Robbert Schoo
Dames Ilse van Otten 2x
Heren Guus Leijten

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Marit van Nunen
Jongens onder de 12 jaar Mitchel Heesakkers
Dames Hanny Evers
Heren Pieter Joordens
Masters Stefan Vorstenbosch 3x

Clubkampioenen 2003

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Anne Tamerus
Jongens onder de 8 jaar Stijn Prinsen 2x
Meisjes onder de 10 jaar Janneke Mollen 3x
Jongens onder de 10 jaar Thijs Theuws
Meisjes onder de 14 jaar Saskia v.d. Heijden
Jongens onder de 14 jaar Roel Smits
Dames Ilse van Otten
Heren Guus Leijten 3x

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Nienke Bouman
Jongens onder de 12 jaar Pieter Joordens 3x
Dames Elke Blox 3x
Heren Jelle Dijkmans
Masters Stefan Vorstenbosch 2x

Clubkampioenen 2002

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Janneke Mollen 2x
Jongens onder de 8 jaar Stijn Prinsen
Meisjes onder de 10 jaar Nienke Bouman
Jongens onder de 10 jaar Michel Joordens
Meisjes onder de 14 jaar Bregje Schellens
Jongens onder de 14 jaar Jelle Schellens
Dames Silke van Hooff
Heren Guus Leijten 2x

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Evie Vosters
Jongens onder de 12 jaar Pieter Joordens
Dames Elke Blox
Heren Karel-Pieter Plas
Masters Stefan Vorstenbosch

Clubkampioenen 2001

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Janneke Mollen
Jongens onder de 8 jaar Marco v.d Aalst
Meisjes onder de 10 jaar Nicole Theeuws
Jongens onder de 10 jaar Mitchel Heesakkers
Meisjes onder de 14 jaar Ilse van Otten
Jongens onder de 14 jaar Roel Smits 2x
Dames Fanny de Haas
Heren Guus Leijten

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Evie Vosters
Jongens onder de 12 jaar Pieter Joordens
Dames Elke Blox
Heren Karel-Pieter Plas 3x
Masters geen deelnemers

Clubkampioenen 2000

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Nicole Theuws
Jongens onder de 8 jaar Mitchel Heesakkers
Meisjes onder de 10 jaar Renee Meurs
Jongens onder de 10 jaar Joris Hoogers
Meisjes onder de 14 jaar Marleen Bauhaus 2x
Jongens onder de 14 jaar Roel Smits
Dames Fanny de Haas
Heren Guus Leijten 3x

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Karlijn van Gerwen
Jongens onder de 12 jaar Stef Gubbels
Dames Ellen Smit
Heren Karel-Pieter Plas 2x
Masters geen deelnemers

Clubkampioenen 1999

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Jesse Heijmans
Jongens onder de 8 jaar Mitchel Heesakkers
Meisjes onder de 10 jaar Wieke Kramer
Jongens onder de 10 jaar Cristiaan Quak
Meisjes onder de 14 jaar Marleen Bauhaus
Jongens onder de 14 jaar Maikel Meurs
Dames Fanny de Haas
Heren Guus Leyten 2x

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Ellen Smit
Jongens onder de 12 jaar Jelmer Kramer
Dames Jorinde Pelts
Heren Karel-Pieter Plas
Masters Ton Bom

Clubkampioenen 1998

Tiamat 3

Meisjes onder de 8 jaar Renee Meurs
Jongens onder de 8 jaar Joris Hoogers
Meisjes onder de 10 jaar Ilse Heijmans
Jongens onder de 10 jaar Jelle Dijkmans
Meisjes onder de 14 jaar Lotje Pulles
Jongens onder de 14 jaar Guus Leijten
Dames Fanny de Haas
Heren Harm Blox

Tiamat 1

Meisjes onder de 12 jaar Jorinde Pelt
Jongens onder de 12 jaar Jelmer Kramer
Dames Elke Blox
Heren Karel-Pieter Plas 3x
Masters Ad Kremers

Heb je intresse in om een keer mee te doen aan een wedstrijd na het lezen van bovenstaande uitleg, klik dan hier